آلاچیق پیش ساخته بزرگ قابل حمل

آلاچیق پیش ساخته بزرگ قابل حمل از نمونه آلاچیق هایی است که به صورت شرکتی تولید شده و بسیار مناسب برای سفر ها می باشد چرا که محصولاتی کاملا پرتابل و قابل حمل هستند ، وجود آلاچیق ها می تواند به عنوان سایه بان و سرپناهی برای استراحت کردن مورد استفاده قرار گیرد به همین دلیل نمونه های بتنی ، سیمانی و … را در اغلب پارک ها و فضای سبز مشاهده می کنید که توسط شهرداری ساخته و در سطح پارک قرار گرفته است .

اما در برخی از مناطق مانند مناطق بیابانی ، ساحلی و … آلاچیق و یا سایه بانی برای استراحت کردن وجود ندارد که در این مواقع وجود آلاچیق پیش ساخته می تواند بسیار مفید و کاربردی باشد . آلاچیق ها را به راحتی می توان حمل کرد ، شرکت های سازنده این محصولات سفری انواع آلاچیق ها را در ابعاد مختلف تولید کرده اند که در این میان می توانید آلاچیق های پیش ساخته بزرگی را خریداری کنید .

آلاچیق پیش ساخته بزرگ قابل حمل

آلاچیق ها از نظر ابعادی به سه دسته کوچک ، متوسط و بزرگ تقسیم می شوند که نمونه های کوچک آن اغلب ۲*۲ متر ، ۳*۲ متر می باشند ، مدل های سایز متوسط آن نیز دارای ابعادی برابر با ۳*۳ متر ، ۳*۴ متر و … می باشند اما مدل های بزرگ تر آلاچیق های پیش ساخته اغلب طولی بیشتر از ۶ متر را دارند و سایه و سقفی که ایجاد می کنند بسیار زیاد است . لازم به ذکر است که آلاچیق پیش ساخته بزرگ نیز کاملا قابل حمل و پرتابل می باشند .

همانطور که معقول است هر چه آلاچیق بزرگ تر باشد وزن بیشتری را نیز خواهد داشت ، پس به مراتب آلاچیق های پیش ساخته کوچک از آلاچیق های پیش ساخته بزرگ سنگین تر خواهند بود اما این بدین معنی نیست که نمی توان آلاچیق های بزرگ آماده و سفری را نیز حمل کرد چرا که وزن این آلاچیق ها نیز باز هم کمتر از ۳۵ کیلوگرم است . توصیه می شود تا تمامی آلاچیق های پیش ساخته را توسط خودرو حمل کنید و هیچگاه این محصولات برای سفر های پیاده توصیه نمی شود چرا که وزن آن ها برای حمل توسط فرد نسبتا سنگین خواهد بود .

آلاچیق پیش ساخته بزرگ قابل حمل

نوع طراحی سازه آلاچیق های پیش ساخته در هر ابعاد به قابل تا شدن و جمع آوری در ابعاد بسیار کم می باشد به همین علت است که می توان آلاچیق را حمل کرد . محصولی را می توان پرتابل گفت که از نظر حجمی کوچک و از نظر جرمی سبک باشد ، به طوریکه حدالامکان بتوان به راحتی آن را با خودرو های شخصی حمل کرد ، این محصولات نیز به دلیل اینکه برای سفر طراحی شده اند فاکتور های یک محصول پرتابل را دارند .

شاید برای برخی از مشتریان و علاقه مندان به آلاچیق های پیش ساخته این سوال پیش بیاید که چطور ممکن است که وزن آلاچیق ها سبک باشد با این حال استحکام خوبی در برابر ضربه ، فشار و یا باد داشته باشند ؟ شرکت های تولید کننده آلاچیق پیش ساخته بزرگ قابل حمل با در نظر گرفتن تمامی جوانب این محصولات را به مرحله تولید رساندند .

به عنوان مثال شرکت های مطرح و با تجربه فعال در زمینه تولید و فروش آلاچیق پیش ساخته بزرگ قابل حمل برای ساخت سازه این محصولات از فایبرگلاس و یا آلومینیوم استفاده کرده اند تا علاوه بر استحکام بخشیدن به آلاچیق پیش ساخته وزن آن را به طور چشمگیری کاهش دهند . آلومینیوم از مقاوم ترین فلز ها می باشد که چگالی آن در مقایسه با دیگر فلزات بسیار پایین تر است به همین دلیل استفاده از آن نه تنها برای ساخت آلاچیق های پیش ساخته بلکه برای ساخت چادر های مسافرتی حرفه ای و کوهستانی نیز استفاده می شود .

آلاچیق پیش ساخته بزرگ قابل حمل

فایبرگلاس نیز از جمله اجناس بسیار پر کاربرد برای تولید برخی از عایق های حرارتی و بدنه برخی از قایق ها ، کشتی ها و خودرو ها می باشد که امروزه برای ساخت چادر مسافرتی ، آلاچیق پیش ساخته و دیگر محصولات سفری استفاده می شود چرا که کیفیت و مقاومت آن ها بسیار بالا بوده و همچنین وزن سبکی را دارا هستند . فایبرگلاس از ترکیب پشم شیشه و مواد نفتی ساخته شده است که میزان ترکیب کردن این عناصر باعث می شود تا فایبرگلاس خشک و یا فایبرگلاس انعطاف پذیر تری را داشته باشیم .

از فایبرگلاس ها در ساخت انواع چادر های مسافرتی عصایی ، اتوماتیک و فنری استفاده می شود . اما در تولید آلاچیق های پیش ساخته مخصوصا آلاچیق پیش ساخته بزرگ قابل حمل بیشتز از آلومینیوم های ضخیم و ضد زنگ استفاده می شود . تعداد پایه های آلاچیق های پیش ساخته بزرگ همچنین بیشتر از آلاچیق های کوچک می باشد ، معمولا تعداد پایه ها ۶ تا ۱۲ عدد می باشد .

اگر نگران بلند شدن و یا برهم ریختن تعادل آلاچیق خود در برابر باد می باشید لازم است بدانید که ایستادگی این آلاچیق ها در برابر باد ها بسیار خوب است و حتی شما می توانید با اتصال پایه ها و یا بدنه آلاچیق به زمین از محکم بودن آلاچیق خود مطمعن شوید .

آلاچیق پیش ساخته بزرگ قابل حمل

در کنار آلاچیق ها ممکن است طناب و میخ های مخصوصی در راستای اتصال آلاچیق به زمین وجود داشته باشد اما در صورت نبود آن می توانید با تهیه آن اقدام به محکم کردن آلاچیق پیش ساخته خود کنید .

لازم به ذکر است که بدنه ( سقف ) آلاچیق پیش ساخته بزرگ قابل حمل نیز در اغلب مدل ها ضد آب است تا محصول در تمامی شرایط آب و هوایی قابل استفاده باشد . برای ساخت سقف الاچیق های پیش ساخته از اجناسی چون پلی استر و برزنت استفاده می شود ، این نوع پارچه ها در برابر نفوذ مایعات بسیار مقاوم هستند و می توانند در برابر باران نیز مقاوم باشند . البته این دو پارچه بسیار مقاوم و با کیفیت عایق بسیار خوبی در برابر اشعه های مضر خورشیدی می باشند .

پایه های آلاچیق های پیش ساخته قابلیت تغییر ارتفاع دارند به همین علت شما می توانید به سادگی ارتفاع آلاچیق خود را کنترل کنید . آلاچیق پیش ساخته بزرگ قابل حمل را می توانید حتی برای ایجاد سایه جهت راه اندازی چادر مسافرتی در زیر آلاچیق کنید . استفاده از این محصولات برای ایجاد پارکینگ ماشین در حیاط ویلا و … نیز بسیار رونق پیدا کرده است تا دیگر ماشین شما در برابر تابش نور خورشید و حرارت آن در فصول گرم سال در امان بماند .

آلاچیق پیش ساخته بزرگ قابل حمل

اگر استخر شخصی کوچک رو باز دارید می توانید با خرید آلاچیق پیش ساخته بزرگ قابل حمل سایه بانی برای استخر خود طراحی کنید تا به خوبی بتوانید از استخر خود استفاده کنید . شما عزیزان می توانید انواع آلاچیق های پیش ساخته خود را در ابعاد کوچک و یا بزرگ در فروشگاه اینتکس سفارش دهید و آن را تهیه کنید . بی شک با خرید این محصولات سفری لذت بخش و دوست داشتنی را در کنار خانواده و دوستان خود تجربه خواهید کرد .

Leave a Comment