آیا می توان تشک بادی را به صورت دائمی استفاده کرد ؟

آیا می توان تشک بادی را به صورت دائمی استفاده کرد ؟ سوالی که ممکن است در ذهن بسیاری از خریداران تشک های بادی و حتی تخت خواب های بادی پیش بیاید این سوال است که آیا می توان تشک بادی را به صورت دائمی استفاده کرد ؟ یا خیر ، و یا اینکه آیا استفاده مداوم از تشک بادی باعث کاهش طول عمر آن می شود ؟ آیا استفاده از تشک بادی مدت زمان خاصی دارد ؟ آیا پس از هر بار استفاده باید باد تشک بادی را خالی کرد ؟ موارد استفاده از تشک بادی کدام است ؟

این سوالات از سری سوالات مداوم و پر تکرار مشتریان گرامی در هنگام خرید تشک بادی می باشد که در این مطلب قصد داریم با پاسخ گویی به این سوالات متداول شما عزیزان و دوست داران محصولات بادی را در امر خرید این محصولات بادی دوست داشتنی راهنمایی کنیم ، پس اگر قصد خرید تشک بادی دارید حتما در ادامه این مطلب همراه ما باشید .

تشک های بادی نیز به مانند تمامی محصولات بادی دیگر توسط باد راه اندازی می شود و پس از باد شدن قابل استفاده خواهند بود ، برای باد کردن محصولات بادی پمپ های بادی طراحی شده است که می توان به پمپ های باد دستی ، پدالی ، فندکی ، شارژی و برقی اشاره کرد که هر یک از آن ها به صورت جداگانه راه اندازی می شوند . پمپ های دستی توسط دست و پمپ های پدالی با کمک پا باد را به داخل محصول پمپاژ می کنند به همین دلیل نیازی به انرژی برق ندارند و تنها با حرکت مکانیکی بدن محصول را باد می کنند .

آیا می توان تشک بادی را به صورت دائمی استفاده کرد ؟

اما نمونه پمپ های باد فندکی ، شارژی و برقی با استفاده از انرژی الکتریسیته و برق کار کرده و پمپاژ باد صورت می گیرد ، نمونه فندکی این پمپ ها با استفاده از جا فندکی ماشین کار می کنند و کارایی نمونه های شارژی و برقی نیز مشخص است .

اما بهترین نمونه برای راه اندازی تشک های بادی استفاده از پمپ های باد دستی ، پدالی و فندکی است چرا که این پمپ ها را می توان در محل هایی که جریان برق وجود ندارد استفاده کرد ، همچنین قدرت این پمپ ها ضعیف تر بوده و به محصول آسیبی نمی رساند .

در جواب سوال ” آیا می توان تشک بادی را به صورت دائمی استفاده کرد ؟ ” باید بگوییم که استفاده از این محصولات هیچ گونه محدودیتی نداشته و شما می توانید به صورت مداوم و دائمی از تشک بادی خود استفاده کنید . این در حالی است که شما می توانید پس از هر بار استفاده باد تشک بادی خود را خالی کنید و هر لحظه که نیاز به استفاده از تشک بادی داشتید می توانید دو مرتبه تشک خود را راه اندازی کرده و از آن استفاده کنید .

آیا می توان تشک بادی را به صورت دائمی استفاده کرد ؟

حال شاید این سوال پیش بیاید که راه اندازی و جمع آوری مداوم تشک های بادی به محصول آسیب می رساند یا خیر ؟ لازم است بدانید که راه اندازی مستمر و جمع آوری دوباره تشک های بادی در طول شبانه روز هیچ گونه آسیبی به محصول وارد نخواهد کرد و چه بسا این کار می تواند مزیت های بیشتری نیز داشته باشد . اگر شما پس از هر بار استفاده باد تشک بادی خود را خالی کنید و آن را در ابعاد کوچک تر جمع آوری کنید می توانید تشک بادی خود را از حوادث و آسیب های احتمالی که ممکن است به آن وارد شود دور نگه دارید .

به عنوان مثال اگر تشک بادی شما در صورتی که تا آخر شب نیازی به استفاده از آن ندارید خالی کنید ، خیالتان از بابت برخورد اشیاء نوک تیز و برنده به تشک بادی راحت خواهد شد ، همچنین در صورت وجود کودک در خانه بهتر است تا تشک بادی خود را خالی کنید تا هیچ گونه خطری محصول بادی شما را تهدید نکند ، این در حالی است که خالی نکردن باد تشک بادی به خودی خود آسیبی به محصول نخواهد رساند .

همچنین یکی از مزیت هایی که تشک های بادی به نسبت دیگر تشک ها دارد این است که شما می توانید پس از هر بار استفاده تشک بادی خود را در ابعاد کوچکتر جمع آوری کنید و فضای اشغال شده توسط آن را به اتاق و خانه خود بازگردانید ، این در حالی است که تشک های دیگر این مزیت را نداشته و فضای اشغال شده توسط آن ها را نمی توان بازگرداند .

آیا می توان تشک بادی را به صورت دائمی استفاده کرد ؟

جنسی که برای ساخت تشک های بادی می شود اغلب از pvc است ، پی وی سی یکی از بهترین اجناس برای تولید محصولات بادی به ویژه تخت خواب های بادی و تشک بادی می باشد که شرکت های معتبر و بزرگی چون اینتکس و بست وی نیز از آن برای ساخت محصولات بادی خود استفاده می کنند چرا که خاصیت کشسانی این جنس بسیار بالا بوده و استفاده از آن موجب می شود تا این محصولات نرم تر ، انعطاف پذیر تر و با کیفیت تر شوند . طول عمر pvc نیز بسیار زیاد است و به دلیل نبود مواد شیمیایی در آن هیچگونه آسیب پوستی را به دنبال ندارد .

همچنین این جنس قدرت تحمل فشار بسیار زیادی دارد به همین دلایل نیز اگر تشک بادی شما همواره دارای باد باشد و به صورت دائمی از تشک بادی خود استفاده کنید هیچگونه آسیبی به بدنه محصول وارد نخواهد شد و محصول شما عمر مفید خود را خواهد داشت . اما بهتر است که حدالمقدور برای یک بار در هفته باد تشک بادی خود را تعویض کنید تا هوای داخل تشک تهویه و تعویض شود و هوای تازه و هم دما با محیط بیرون وارد تشک بادی شود .

با این تفاسیر میبینیم که استفاده دائمی از تشک بادی بدون خالی کردن باد هیچگونه آسیبی را به محصول نمی رساند پس با خیال راحت تشک بادی محبوب خود را خریداری کنید و از استفاده از این محصولات عالی و انعطاف پذیر لذت ببرید . لازم به ذکر است که نکات گفته شده در تمامی تشک های بادی یکسان است و هیچکدام از از نمونه ها از این قاعده مستثنی نیست چرا که تمامی تشک های بادی با کیفیت از pvc ساخته شده و خصوصیات یکسان دارند .

آیا می توان تشک بادی را به صورت دائمی استفاده کرد ؟

شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر از تشک های بادی از جمله نحوه طراحی و تولید این محصولات ، جنس ، آرگونومی ساخت ، نحوه راه اندازی ، تعمیرات تشک بادی ، مراقبت از محصول ، موارد استفاده از تشک بادی و … می توانید به وبسایت فروشگاه اینترنتی اینتکس و یا وبلاگ اینتکس مراجعه کرده و مطالب مربوط به تشک بادی را مطالعه فرمایید ، همچنین می توانید با برقراری تماس با شماره تلفن های فروشگاه از فروشندگان مشورت گرفته و اطلاعات کاملی از این محصولات را کسب کنید .

فروشگاه اینتکس اولین و بزرگترین فروشگاه اینترنتی تشک بادی و دیگر محصولات بادی در ایران است که می توانید تمامی محصولات بادی اصل را با نازل ترین قیمت به همراه ضمانت و گارانتی سلامت به صورت اینترنتی ، تلفنی و حضوری خریداری کنید و حتی محصولات تعمیری خود را برای فروشگاه جهت تعمیر ارسال نمایید .

1 Comments

Leave a Comment