استخر بادی سرسره دار کودک

استخر بادی سرسره دار کودک از نمونه محصولات بادی پر طرفدار و مناسب کودکان است که امروزه فروش آن بسیار زیاد شده و کودکان بسیاری را به سمت این تفریح آبی سالم و با طراوت کشانده است . استخر های بادی از نمونه محصولات بادی دوست داشتنی هستند که می توان با خرید آن ها در حیاط خانه و یا محیط های باز دیگر ، بستر را برای آب تنی و آب بازی کودکان و بچه های سنین پایین فراهم کرد .

تنوع تولید استخر های بادی بسیار زیاد است چرا که شرکت های بزرگ و با تجربه ای همچون اینتکس ، بست وی ، جیلونگ و … با استفاده از تجهیزات و دستگاه های فوق پیشرفته و با استفاده از اجناس مرغوب این محصولات را طراحی و تولید کرده اند ، همچنین طراحان ایده پرداز و خوش ذوق فعال در این شرکت ها باعث شده است تا استخر های بادی را در تنوع بسیار بالا مشاهده و خریداری کنیم .

در میان تنوع انبوه استخر های بادی می توان استخر بادی سرسره دار کودک را نیز ببینیم ، این استخر های بادی همانطور که از نامش مشخص است دارای سرسره هایی برو روی خود هستند که کودک علاوه بر آب بازی می تواند به سرسره بازی نیز بپردازد ، این سرسره ها اغلب به گونه ای طراحی شده اند که کودک می تواند پس از بالا رفتن از سرسره ، به داخل آب استخر سر خورده و بازی های شاد تر و مفرحی را در کنار استخر انجام دهد .

تمامی سرسره هایی که برای استخر های بادی در نظر گرفته شده است از همان جنس استخر بوده و کاملا بادی هستند ، به همین دلیل دارای سطحی بسیار نرم و انعطاف پذیر می باشد ، به همین دلیل اگر تعادل کودک در هنگام بازی نیز بهم برید و یا با سرسره برخورد کند هیچگونه آسیبی را نخواهد دید .

در رابطه با کف استخر های بادی نیز دو نمونه کف بادی و ساده استفاده شده است که نمونه استخر های بادی با کف بادی برای استفاده کودکان سنین بسیار پایین مناسب است تا در صورت برخورد با کف نیز هیچگونه آسیبی به آن ها وارد نشود . شما می توانید انواع استخر های بادی مناسب برای نوزادان را که توسط شرکت هایی چون اینتکس ، اینتایم و … تولید شده اند را مشاهده کنید که دارای کف نرم و بادی هستند .

استخر بادی سرسره دار کودک

معمولا استخر بادی سرسره دار کودک کف بادی ندارند و اغلب برای کودکان بالای ۵ سال استفاده می شود که در صورت سر خوردن نیز به داخل آب افتاده و آب به خوبی سرعت برخورد کودک با زمین سفت را می گیرد . لازم به ذکر است که تمامی استخر های بادی سرسره دار استاندارد بوده و از نظر ایمنی کاملا مطمعن هستند .

در هنگام خرید می بایست به تحمل وزن سرسره استخر های بادی کودک توجه داشته باشید چرا که این سرسره ها نیز حداکثر تحمل وزنی را دارند که اگر وزن بیشتری به آن ها وارد گردد ممکن است سبب آسیب دیدن و یا ترکیدن سرسره شود . پس در هنگام خرید استخر بادی سرسره دار کودک به تحمل وزن سرسره و رده سنی مناسب استخر دقت کنید .

برخی از استخر های بادی سرسره دار دارای سرسره سرخود و یا جداگانه می باشد که در هر دو نمونه سرسره نیز بادی است ، در استخر های بادی که سرسره آن ها ثابت و سرخود می باشد نمی توان موقعیت سرسره را تغییر دارد ، اما در استخر های بادی با سرسره جداگانه می توانید سرسره را در موقعیت های دیگر قرار داده و حتی با راه اندازی نکردن آن از سرسره استفاده نکنید .

در ادامه چند نمونه از استخر های بادی سرسره دار را به صورت مختصر معرفی خواهیم کرد .

استخر بادی دو قلو سرسره دار طرح فیل

استخر بادی دو قلو سرسره دار طرح فیل از نمونه استخر های بادی مناسب برای کودک است که دارای سرسره بادی می باشد ، این استخر همانطور که تصویرش را در پایین متن مشاهده می کنید به صورت دو تکه یا دو قلو طراحی شده است یعنی شامل دو استخر بادی کنار هم می باشد ، یکی از این استخر ها دارای طراحی جنگل و دارای دو درخت با قابلیت پاشیدن آب می باشد و استخر دوم که دارای طراحی فیل است .

کودک می تواند با قرار دادن این دو استخر در کنار هم از استخر بادی طرح فیل به داخل استخر طرح جنگل توسط سرسره ، سر بخورد و همزمان با پاشیدن آب توسط دو درخت مجهز به آبپاش لحظات شاد و دلپذیری را رقم بزند . این محصول مناسب برای سنین ۱ الی ۵ سال می باشد که ظرفیت آن برابر با ۳۱۷ لیتر ( ۱۷۰ لیتر ، ۱۴۷ لیتر ) می باشد . طول محصول برابر با ۳۴۰ سانتی متر ، عرض آن برابر با ۱۵۳ سانتی متر و ارتفاع آن برابر با ۷۱ سانتی متر می باشد و همچنین شرکت سازنده آن اینتکس است .

استخر بادی سرسره دار کودک

استخر بادی کودک سرسره دار رنگارنگ اینتکس

استخر بادی کودک سرسره دار رنگارنگ اینتکس نیز نمونه دیگری از محصولات بادی شرکت اینتکس می باشد که دارای طراحی ساده ، اما بسیار زیبا و رنگارنگ است ، این محصول نیز در کنار خود دارای یک سرسره بادی مجزا است که می توان آن را در هر جای استخر استفاده کرد ، این استخر که به صورت گرد طراحی شده ، در قسمتی از خود دارای یک درخچه مجهز به آبپاش می باشد که می توانید با اتصال آن به شلنگ ، آب را فوران کنید .

این استخر بادی کودک برای کودکان بالای ۲ سال طراحی شده و می تواند برای این رده سنی مناسب باشد . جنس بدنه آن از pvc صخیم بوده و کیفیت ساخت بالایی دارد . ابعاد محصول نیز برابر با ( طول : ۲۳۷ سانتی متر ، عرض : ۲۰۱ سانتی متر و ارتفاع ۱۰۴ سانتی متر ) می باشد ، و ظرفیت آن معادل ۱۷۰ لیتر است .

استخر بادی سرسره دار کودک

استخر بادی با سرسره و اسباب بازی کودک

استخر بادی با سرسره و اسباب بازی کودک از سری استخر های بادی سرسره دار با طول نسبتا بلند است که کودک می تواند با استفاده از سرسره ، به پایین سر خورده و در امتداد آن بر روی زمین نیز به سر خوردن ادامه دهد تا زمانی که به مانع های بولینگ برخورد کند . همچنین این استخر بادی دارای حلقه بکتبال به همراه توپ بازی می باشد که کودک می تواند از آن استفاده کند . این محصول نیز مناسب برای رده سنی بالای ۲ سال می باشد 

استخر بادی با سرسره و اسباب بازی کودک فوق توسط شرکت بزرگ و معتبر بست وی ساخته شده است و جنس بدنه آن از وینیل می باشد . ظرفیت آب آن ۳۱۴ لیتر بوده و در ابعاد ( طول : ۴۳۵ سانتی متر ، عرض : ۲۱۳ سانتی متر و ارتفاع : ۱۱۷ سانتی متر ) ساخته شده است . ساختار درونی این محصول نیز به صورت ۵ محفظه ای می باشد یعنی هر یک از قسمت های آن دارای یک دریچه باد می باشد .

استخر بادی سرسره دار کودک

استخر های بادی سرسره دار متنوع دیگری نیز در فروشگاه تهران اینتکس موجود می باشد که می توانید با مراجعه به وبسایت فروشگاه آن ها را مشاهده و مشخصات هر یک از آن ها را مطالعه کنید . تمامی محصولات بادی فروشگاه اینتکس با قیمت مناسب به فروش می رسد و تمامی محصولات دارای ضمانت اصالت و سلامت کالا می باشد .

Leave a Comment