برچسب تعمیرات از کجا بخرم ؟

برچسب تعمیرات از کجا بخرم ؟ برچسب های تعمیراتی از نمونه برچسب هایی می باشد که برای تعمیرات محصولات بادی استفاده می شود ، اغلب این برچسب ها توسط شرکت های سازنده محصولات بادی چون اینتکس و بست وی طراحی و تولید می شوند که عموما برای تمامی محصولات قابل استفاده هستند .

محصولات بادی همانطور که از نامشان مشخص است دارای بدنه بادی هستند و توسط هوا پر شده و شکل کلی را به خود می گیرند ، به همین علت نیز می بایست جنس بدنه آن ها انعطاف پذیر باشد تا بتواند به خوبی باد شود . شرکت های بزرگی چون بست وی و اینتکس با استفاده از اجناس مرغوبی چون وینیل ( vinyl ) و پی وی سی ( Pvc ) بیشتر محصولات بادی خود را تولید کرده اند .

برچسب تعمیرات از کجا بخرم ؟

دو جنس یاد شده در بالا شباهت های بسیار زیادی با یکدیگر دارند به همین دلیل خصوصیات آن ها نیز تقریبا یکسان است . هر دو جنس از انعطاف پذیری بسیار خوبی برخوردار هستند و خاصیت لاستیکی دارند ، اما چرا شرکت های تولید کننده از پی وی سی و وینیل به جای لایه های نازک لاستیکی استفاده می کنند ؟

مواد تشکیل دهنده لاستیک ها شمیایی بوده و استفاده از آن برای تولید محصولات بادی که همواره با انسان در ارتباط است و امکان تماس پوستی در آن ها زیاد است مناسب نمی باشد ، به همین دلیل استفاده از لاستیک ها برای ساخت محصولات بادی می تواند بیماری های پوستی و در دراز مدت بیماری های تنفسی و میکروبی نیز برای فرد استفاده کننده از محصول بادی به دنبال داشته باشد .

اما در نقطه مقابل آن اجناسی چون وینیل و پی وی سی کاملا سازگار با محیط زیست می باشند و استحکام و مقاومت آن ها بسیار بالاست و هیچگونه عوارضی برای فرد استفاده کننده نخواهد داشت ، همچنین این محصولات از نظر بهداشتی نیز استاندارد هستند و دارای گواهی بین المللی می باشد . همچنین این اجناس در برابر رطوبت نیز مقاوم هستند به همین دلیل تولید کنندگان برای تولید محصولات بادی مرتبط با آب نیز از این جنس استفاده می کنند .

اما تنها عیبی که این اجناس یعنی تمامی اجناس لایه ای دارند این است که در برابر اجسام تیز و برنده بی دفاع هستند ، همچنین وقتی محصول بادی آسیب ببیند باد آن خالی شده و عملا از محصول نمی توان استفاده کرد ، به همین دلیل نیز شرکت های سازنده محصولات بادی پک تعمیراتی که با عنوان بسته تعمیرات ارائه کرده اند که می توان با استفاده از آن ها محصول بادی را ترمیم کرد .

برچسب تعمیرات از کجا بخرم ؟

حال سوال اینجاست که برچسب تعمیرات از کجا بخرم ؟ این پک که شامل برچسب یا لیبل و چسب مخصوص تعمیر می باشد می تواند انواع سوراخ های موجود و پارگی های جزئی را تعمیر کند . فروشگاه هایی در سراسر دنیا هستند که اقدام به فروش محصولات بادی و فروش برچسب تعمیرات می کنند که خریداران می توانند به راحتی این بسته تعمیرات را خریداری نمایند . لیبل ها جنسی مشابه به وینیل و پی وی سی دارند و به خوبی بر روی بدنه محصول می چسبند .

در ایران نیز فروشگاه اینترنتی تهران اینتکس که نمایندگی فروش محصولات بادی در ایران است این برچسب تعمیرات را به فروش می رساند . فروشگاه اینترتی اینتکس با بیش از یک دهه فعالیت در این زمینه ، در ایران قدمت بیشتری از سایر فروشگاه ها دارد و به دلیل فروش محصولات خود بدون واسطه قیمت محصولات خود را به صورت چشمگیری کاهش داده است .

افرادی که قصد خرید برچسب تعمیرات دارند می توانند به صورت اینترنتی ، تلفنی و حتی حضوری این برچسب ها را از فروشگاه اینتکس خریداری نمایند . در کنار بسیاری از محصولات بادی فروشگاه اینتکس برچسب های تعمیراتی قرار داده شده است که البته در صورت نبود برچسب می توانید در هنگام خرید این برچسب ها را نیز سفارش دهید .

از آن جا ممکن است استفاده از برچسب های تعمیراتی به مرور افزایش یابد توصیه می کنیم تعدادی از این بسته ها را خریداری کنید . در داخل هر بسته چند لیبل و یک چسب مخصوص قرار دارد که می توانید به دفعات از آن استفاده کنید . شما عزیزان می توانید برای تعمیر محصولات بادی خود محصول آسیب دیده را به فروشگاه اینتکس ارسال نمایید تا خود فروشگاه محصول را تعمیر کند ، اما از آن جا که تعمیر محصول بادی با استفاده از برچسب تعمیرات ساده است به سادگی می توانید محصول را تعمیر کنید .

نحوه ترمیم محصولات بادی در سایر مطالب سایت فروشگاه اینتکس و وبلاگ توضیح داده شده است اما به صورت مختصر آموزش لازم را به شما عزیزان می دهیم .

در ابتدا نیاز است تا محل آسیب دیده محصول را پیدا کنید ، روش هایی چون تشت آب ، استفاده از کف صابون و … وجود دارد که می توانید محل آسیب دیده را در صورت مشاهده نکردن با چشم پیدا کنید ، پس از آن محصول را شسته و کاملا خشک کنید . در داخل بسته تعمیرات چند لیبل یا برچسب وجود دارد ، یکی از ان ها را برداشته و به اندازه یک سکه و به صورت گرد برش دهید ، اگر محلی که سوراخ شده است بزرگ می باشد سعی کنید تا قطر برچسب را زیاد تر کنید .

پس از آن لیبل را به چسب مخصوص آغشته کنید و بر روی محل آسیب دیده بچسبانید ، میزان چسب نباید بسیار زیاد و یا بسیار کم باشد . پس از چسباندن لیبل بایستی محل آسیب دیده را تحت فشار ۲۴ ساعته قرار دهید ، برای اینکار پیشنهاد می کنیم تا از یک وزنه ، جسم سنگین و حتی لاشه سنگ استفاده کنید ، پس از انجام این مراحل محصول شما کاملا سالم و قابل استفاده خواهد شد .

برچسب تعمیرات از کجا بخرم ؟

بسیاری از افراد این سوال را می پرسند که آیا برچسب تعمیرات برای تمامی محصولات بادی طراحی شده است ؟ جواب بله است ، شما می توانید با استفاده از این برچسب های تعمیری متناسب با محصول بادی خود اقدام به ترمیم کنید . شما می توانید محصولات بادی چون : تخت خواب بادی ، تشک بادی ، مبل بادی ، کاناپه بادی ، تشک بادی روی آب ، جلیقه بادی ، توپ بادی پلیسه دار ، وان بادی ، جکوزی بادی ، قایق بادی ، استخر بادی ، تشک جامپینگ بادی ، قلعه بادی ، جت اسکی بادی و … را تعمیر کنید .

برای ثبت سفارش خود همانطور که اشاره شد می توانید به صورت اینترنتی و تلفنی از سراسر ایران و به صورت حضوری از دفتر فروش واقع در تهران ، بلوار مرزداران ، خیابان ابراهیمی ، برج الوند ، طبقه سوم شمالی ، پلاک ۳۰۲ خریداری کنید .

برچسب تعمیرات از کجا بخرم ؟

چسب تعمیرات وان بادی

چسب تعمیرات مبل بادی اینتکس

چسب تعمیرات تشک بادی

چسب تعمیرات استخر بادی

چسب تعمیرات قلعه بادی

چسب تعمیرات جت اسکی بادی

Leave a Comment