خرید پمپ باد برقی

خرید پمپ باد برقی برای یک محصول بادی امری است واجب ، محصولات بادی امروزه در تنوع بسیار بالایی ساخته شده و محبوبیت زیادی در میان مردم دارد . محصولات بادی همچنین در ابعاد مختلفی تولید شده اند که ممکن است برخی از آن ها دارای مخزن های بزرگ باد باشند ، به همین عبت با خرید پمپ باد برقی می توانید محصول خود را در کمترین زمان باد کنید .

پمپ های باد در تنوع بسیار زیادی تولید شده اند که هر یک از آن ها ویژگی ها و قدرت خاص خود را دارند . این نوع پمپ ها از نظر ساختار و نحوه کارکرد به پمپ های باد برقی و غیر برقی تقسیم می شوند . پمپ باد دستی و پمپ باد پدالی از نمونه پمپ های غیر برقی می باشد که برای محصولات بادی نسبتا کوچک مناسب است ، همچنین از آن جا که استفاده از این نوع پمپ ها نیازی به برق ندارد می توان از آن ها در سفر ها و در مکان هایی که برق وجود ندارد استفاده کنید .

پمپ باد های شارژی ، فندکی و برقی نیز از نمونه پمپ های بادی هستند که با استفاده از جریان برق کار می کنند و منبع اصلی آن ها جریان الکتریسیته است . پمپ های باد برقی در مقایسه با پمپ های باد غیر برقی از قدرت بسیار بالا تری برخوردار هستند و می توانند محصول بادی را در مدت زمان بسیار کم باد کند ، به همین علت نیز توصیه می کنیم تا این نوع پمپ ها را برای محصولات بادی بزرگ استفاده کنید .

پمپ باد چند مدل دارد ؟

بسیاری از محصولات بادی بزرگ که مخازن بزرگی دارند نیازمند استفاده از پمپ باد برقی می باشند به همین دلیل نیز شرکت های سازنده تخت خواب بادی برای راه اندازی بهتر و سریع تر از پمپ های باد برقی سرخود استفاده می کنند . شرکت هایی چون اینتکس ، بست وی ، جیلونگ ، اینتایم و … که اقدام به تولید تخت خواب بادی می کنند بر روی بدنه این محصولات پمپ باد برقی با قدرت متناسب قرار می دهند تا فرد بتواند محصول خود را در کمترین زمان باد کند .

پمپ های باد برقی به نوع طراحی شده اند که قابلیت مکش باد را نیز دارند ، این نوع از پمپ های باد قادر هستند به دو جهت باد را پمپاژ کنند به همین دلیل می توانید علاوه بر باد کردن محصول بادی خود در کمترین زمان بتوانید باد محصول را نیز تخلیه کنید . برای تغییر حالت پمپ باد برقی چند کاره تنها نیاز است تا حالت پمپ باد را تغییر دهید . تمامی پمپ های باد برقی که به صورت سرخود بر روی تخت خواب های بادی قرار می گیرند قابلیت تغییر حالت را دارند .

خرید پمپ باد برقی

لازم به ذکر است که دریچه تخلیه هوایی در بدنه تخت خواب بادی و دقیقا در کنار پمپ باد قرار دارد تا پس از پر شدن کامل تخت خواب باد اضافی از دریچه تخلیه شود ، به همین دلیل نیز آسیبی به محصول نمی رسد . همانطور که اشاره شد قدرت این پمپ های باد برقی بسیار زیاد است به همین علت برای باد کردن سایر محصولات بادی که دارای دریچه تخلیه باد نیستند نیاز است تا روند باد شدن محصول را کنترل کنید چرا که می تواند باعث ترکیدن محصول بادی شود .

استفاده پمپ های باد برقی برای محصولات بادی کوچک مانند استخر بادی کودک ، اسباب بازی بادی ، توپ بادی ، حلقه بادی شنا ، جلیقه بادی مناسب نیست اما می توان از این پمپ های باد برای باد کردن تخت خواب بادی ، تشک بادی ، وان بادی ، مبل بادی ، جکوزی بادی و … استفاده کنید . برای باد کردن قایق بادی پیشنهاد می کنیم که از پمپ باد دستی و یا پدالی استفاده کنید چرا که پریز برق در محیط های بیرون وجود ندارد .

خرید پمپ باد برقی

و اما همانطور که در ابتدای متن گفته شد پمپ های باد برقی شامل پمپ های شارژی و پمپ های فندکی نیز می شود .

پمپ باد فندکی

پمپ باد فندکی با اتصال به جا فندکی ماشین شروع به کار می کند ، این نوع از پمپ های باد با ولتاژ پایین برق که از باتری ماشین گرفته می شود می تواند کار کند و باد را به داخل یک محصول بادی پمپاژ کند ، این نمونه از پمپ های باد برای سفر و کمپ های تفریحی بسیار مناسب است ، البته وجود ماشین که بر روی آن جا فندکی باشد نیاز است تا بتوانید محصول را با استفاده از آن باد کنید .

خرید پمپ باد برقی

قدرت این نوع از پمپ باد برقی از پمپ های بادی که مستقیما از برق شهری تغذیه می کند کمتر است اما توانی برابر با پمپ های باد دستی و پدالی است ، تفاوت اصلی در میان پمپ های باد فندکی با پمپ باد های دستی و پدالی فارغ از توان و قدرت آن ها این است که دیگر نیازی به ایجاد نیروی محرکه توسط فرد وجود ندارد . استفاده از پمپ های باد غیر برقی ممکن است در برخی از مواقع خسته کننده باشد .

پمپ باد شارژی

پمپ باد شارژی نیز از نمونه پمپ های باد برقی می باشد که منبع انرژی آن نیز برق است ، این نوع از پمپ های باد همانطور که از نامش مشخص است با دخیره کردن انرژی برق در باتری های خود می تواند کار کند ، قدرت این نوع از پمپ های باد نیز بسیار زیاد است . قدرت آن از پمپ های باد دستی و یا پدالی بیشتر و از پمپ باد برقی مستقیم ضعیف تر است .

این نوع پمپ های باد نیز در سفر ها کاربرد زیادی دارد چرا که می توانید قبل از سفر پمپ باد خود را شارژ کنید و در سفر بدون نیاز به پریز برق محصول بادی خود را در کمترین زمان باد کنید . همواره بایستی از شارژ بودن پمپ باد خود اطلاع کسب کنید ، بر روی این پمپ های باد چراغ هایی قرار دارد که میزان شارژ بودن محصول را مشخص می کند . با یک بار شارژ کردن این نوع از پمپ های باد می توانید به دفعات محصولات بادی خود را باد کنید .

خرید پمپ باد برقی

هدف از پمپ های باد برقی مطرح شده در این مطلب پمپ هایی می باشد که برای محصولات بادی طراحی و تولید شده اند ، چرا که پمپ های باد بسیار بزرگتر برقی نیز طراحی شده اند که برای دیگر مشاغل به کار می آیند که می توانند با قدرت بسیار بالا باد را پمپاژ کنند ، این نوع از پمپ های باد که با نام دیگر کمپرسور نیز شناخته می شوند برای باد کردن لاستیک و … استفاده می شود .

انواع پمپ های باد برقی مناسب برای محصولات بادی در فروشگاه اینتکس وجود دارد که می توانید با مراجعه به وبسایت فروشگاه وارد دسته بندی پمپ باد شده و انواع این محصولات را با قدرت و توان مختلف مشاهده کنید و پمپ باد مد نظر خود را خریداری کنید . شما عزیزان می توانید خرید خود را به صورت اینترنتی و یا حضوری خریداری نمایید .

اگر قصد خرید پمپ باد برقی دارید پیشنهاد می کنیم تا قبل از خرید پمپ باد برقی مد نظر خود با کارشناسان فروش پمپ باد فروشگاه تهران اینتکس مشورت کرده و به نسبت محصول خود پمپ باد مناسبی را خریداری کنید .

Leave a Comment