خرید پمپ تصفیه آب استخر قوی و ارزان

خرید پمپ تصفیه آب استخر قوی و ارزان ، می توانید با یک جستجو ساده در اینترنت و فروشگاه های معتبر یافته و اقدام به خرید آن ها کنید . همواره افرادی که دارای استخر های شخصی و خانگی هستند دغدغه خرید پمپ تصفیه آب استخر قوی و ارزان را دارند چرا که برخی از پمپ های تصفیه آب نسبتا گران بوده و بسیاری از خریداران از خرید آن ها صرف نظر می کنند ، اما در این نطلب قصد داریم تا بهترین و قوی ترین پمپ های تصفیه آب استخر را که قیمت مناسب و ارزان دارند را معرفی کنیم .

قبل از انتخاب پمپ تصفیه آب استخر خود بایستی حجم آب استخر خانگی و شخصی خود را بدانید تا با توجه به این حجم پمپ تصفیه متناسب با آن را خریداری کنید . عمدتا استخر های شخصی و خانگی به دلیل وجود فضای کوچک تر و همچنین استفاده شخصی در ابعاد کوچکی طراحی شده اند به همین دلیل نیازی به ایجاد موتور خانه و پمپ های تصفیه آب بسیار قدرتمند و با ظرفیت بالا را ندارید . به همین علت نیز در این مقاله برخی از پمپ های تصفیه کن آب استخر را برای استخر هایی با طول کمتر از ۱۵ متر را معرفی خواهیم کرد .

خرید پمپ تصفیه آب استخر قوی و ارزان

پمپ های تصفیه آب استخر اینتکس و بست وی از بهترین گزینه ها برای خرید پمپ تصفیه آب استخر قوی و ارزان خواهد بود چرا که از نظر ساختاری ، قدرت بسیار عالی هستند و همچنین از نظر قیمت بسیار مقرون به صرفه تر از سایر پمپ های تصفیه کن آب استخر خواهند بود . شرکت هایی چون اینتکس و بست وی سال های بسیاری است که در زمینه تولید و فروش استخر های پیش ساخته فریمی و ایزی ست فعالیت دارند .

در این راستا به دلیل بزرگ بودن ابعاد برخی از استخر های پیش ساخته و نیاز بودن پمپ تصفیه آب ، کمپانی های اینتکس و بست وی با تجربه کاری بسیار بالای خود پمپ های تصفیه آب استخر قوی و با کیفیتی را تولید کرده که در کنار استخر های پیش ساخته خود به صورت یک پکیج کامل به فروش می رساند ، استفاده از این پمپ های تصفیه تنها برای استخر های پیش ساخته نمی باشد و چه بسا می توان از آن ها برای تصفیه آب استخر های بتنی نیز استفاده کرد .

نکته مهمی در این بحث وجود دارد این است که قدرت پمپ های تصفیه آب استخر اینتکس و بست وی نیز متفاوت می باشد که خریدار بسته به حجم استخر خود و فارغ از نوع استخر ( چه پیش ساخته و چه بتنی یا سیمانی ) می تواند یکی از آن ها را خریداری کند . از آن جا که  شرکت های اینتکس و بست وی پمپ های تصفیه تقریبا مشابه را دارند در ادامه برخی از پر طرفدار ترین پمپ های تصفیه را معرفی می کنیم .

پمپ تصفیه آب استخر فیلتری نوع کاغذی

پمپ تصفیه آب استخر فیلتری نوع کاغذی یکی از نمونه پمپ های تصفیه آب استخر قدرتمند و ارزان قیمت شرکت های اینتکس و بست وی می باشد که با استفاده از فیلتر های استوانه ای کاغذی روند تصفیه آب را انجام می دهد . این فیلتر ها همانطور که اشاره شد به صورت استوانه ای و به صورت لایه لایه طراحی شده است که در داخل محفظه و مخزن پمپ تصفیه آب قرار می گیرد ، در هنگام پمپاژ آب توسط پمپ تصفیه به داخل مخزن پمپ ، آب استخر از لایه های این فیلتر عبور کرده و ناخالصی ها و کثیفی ها را به خود جذب می کند .

خرید پمپ تصفیه آب استخر قوی و ارزان

قدرت جذب این نوع از فیلتر ها بسیار بالا بوده و آب پس از عبور از لایه ها به خوبی صاف و زلال می شود ، این نوع از فیلتر ها قادرند تا جلبک ها و کثیف ترین آب ها را به آب تمیز و شفاف تبدیل کنید . حال پمپ هی تصفیه آب استخر فیلتری نوع کاغذی نیز در قدرت های مختلف تولید شده اند که بسته به حجم آب استخر خود می توانید با توجه به ظرفیت پمپ آن را خریداری کنید .

این نوع از پمپ ها از نظر ابعاد فیلتر به سه نوع A ، B ، C تقسیم می شوند که به ترتیب فیلتر نوع A بزرگترین و فیلتر نوع C کوچک ترین می باشد . پمپ های تصفیه آب استخر نیز از نظر قدرت پمپ و مخزنی که دارند از این فیلتر ها استفاده می کنند . لازم به ذکر است که تمامی این فیلتر ها پس از چندین بار استفاده و تصفیه حجم کلی آب استخر نیازمند تعویض خواهند بود چرا که گل و لای ، جلبک و کثافات آب استخر را به خود جذب می کند . تهیه این فیلتر ها نیز به سهولت امکان پذیر است .

خرید پمپ تصفیه آب استخر قوی و ارزان

فروشگاه اینترنتی اینتکس بزرگترین مرکز فروش استخر پیش ساخته و استخر های آماده شرکتی در ایران تمامی استخر های پیش ساخته را به همراه پمپ تصفیه به فروش می رساند ، همچنین اقدام به فروش پمپ تصفیه آب استخر به صورت مجزا می کند ، از آن جا که این فروشگاه تمامی محصولات خود را با ضمانت و خدمات پس از فروش ارائه کرده است تمامی لوازم جانبی و فیلتر های تمامی پمپ های تصفیه را به صورت حضوری و یا به صورت پست به مشتری ارسال می نماید پس دیگر نگران تهیه فیلتر های پمپ تصفیه آب خود نباشید .

پمپ تصفیه آب فیلتری نوع شنی

پمپ تصفیه آب فیلتری نوع شنی از دیگر پمپ های تصفیه آب شرکت های بست وی و اینتکس می باشد که برند اینتکس بهترین آن را ارائه کرده است ، این نوع از پمپ ها نیز بسیار قوی و قدرتمند هستند و همچنین کارایی لازم را داشته و از نظر قیمت نیز نسبت به سایر شرکت های تولید کننده بسیار ارزان می باشند . به همین دلیل بسیاری از اشخاص که استخر های شخصی بزرگتری را دارند و یا منبع تغذیه آب آن ها از رودخانه است از این نوع پمپ یعنی پمپ تصفیه آب شنی استفاده می کنند .

خرید پمپ تصفیه آب استخر قوی و ارزان

فیلتر های شنی از مجموع سیلیس ها و کریستال های شنی تشکیل شده است که در داخل یک کیسه قرار داده شده که در درون مخزن پمپ تصفیه آب قرار می گیرد و با رد شدن آب از لای شن ها تصفیه شده و به آبی زلال تبدیل می شود . این نوع از پمپ های تصفیه آب بسیار قوی و قدرتمند هستند به گونه ای که اگر استخر خود را با آب رودخانه پر می کنید می توانید آب رودخانه را با استفاده از این پمپ به داخل استخر پمپاژ کنید و همزمان نیز آب را قبل از ورود به استخر تصفیه کنید .

در این صورت اگر جلبک ، ماسه ، خاک و هر چیز دیگری توسط پمپ کشیده شود پس وارد شدن به مخزن جذب فیلتر شده و آبی زلال و تمیز وارد استخر خواهد شد ، همچنین پس از پر شدن می توانید هر چند وقت یکبار بدون اینکه آب استخر را به کلی تعویض کنید با استفاده از پمپ تصفیه ، آب استخر را مرتب تصفیه کنید . 

خرید پمپ تصفیه آب استخر قوی و ارزان

برخی از نمونه پمپ های تصفیه شرکتی همچنین دارای مخازنی برای استفاده از کلر و قرص کلر می باشد که در هنگام عبور آب آن را نیز ضد عفونی می کند . به عنوان مثال پمپ تصفیه آب نمکی اینتکس علاوه بر تصفیه آب می تواند ضد عفونی کننده آب استخر شما باشد . این پمپ های تصفیه کن آب استخر از نمونه پمپ های قدرتمندی هستند که علاوه بر قوی بودن قیمت بسیار ارزان تر دارند و خرید آن ها ممعنا مقرون به صرفه خواهد بود .

Leave a Comment