دلایل خرید مبل بادی

دلایل خرید مبل بادی بسیار زیاد است و با وجود مزیت هایی که این مبل ها دارند مشتریان و خریداران زیادی به سمت خرید این محصول بادی کشیده شده اند . مبل های بادی یکی از پر فروش ترین محصولات بادی است که در سراسر دنیا توسط فروشگاه ها و برخی از نمایندگی ها به فروش می رسد . شاید برخی از شما عزیزان با این محصولات بادی آشنایی نداشته باشید و ویژگی ها و مشخصات مبل های بادی را ندارید ، در این مطلب قصد داریم تا دلایل خرید مبل بادی را به شما عزیزان بگوییم و ویژگی ها و مزایای این محصولات را معرفی کنیم ، پس در ادامه همراه ما باشید .

این محصولات توسط شرکت های مختلفی تولید و به فروش می رسد که در این میان می توان به شرکت های بست وی و اینتکس اشاره کرد ، شرکت های اینتکس و بست وی بزرگ ترین و از اولین تولید کنندگان مبل های بادی و دیگر محصولات بادی می باشد که این محصولات را در تنوع بسیار بالایی تولید کرده اند ، هر دو این شرکت ها آمریکایی هستند که خط تولید آن ها در کشور های شرقی قرار دارد اما تحت نظارت مهندسین و طراحان آمریکایی تولید می شوند .

دلایل خرید مبل بادی

مبل های بادی از نظر ساختاری تقریبا مشابه نمونه های ابری و چوبی هستند و طراحی آن ها به گونه ای است که بتواند یک نفر و یا دو نفر را بر روی خود به صورت نشسته قرار دهد . مبل های بادی مزیت های بسیاری را دارد و به همین دلیل استفاده از آن برای برخی از افراد توصیه می شود . مبل های بادی به دلیل اینکه توسط باد پر می شوند دارای سطوحی نرم و انعطاف پذیر هستند و خاصیت فنری دارند .

جنس بدنه این محصولات نیز بر انعطاف پذیری و نرمی مبل بادی افزوده است ، شرکت های بزرگ اینتکس و بست وی برای ساخت محصولات بادی خود به ویژه مبل های بادی از pvc و vinyl استفاده کرده است . این دو جنس یعنی پی وی سی و وینیل از بهترین و مرغوب ترین اجناس برای تولید مبل بادی می باشد چرا که قدرت کشسانی بالای آن ها و همچنین ساختار لایه لایه آن باعث شده است تا طراحان بتوانند بهترین مبل های بادی را طراحی کنند .

دلایل خرید مبل بادی

طراحی ایده آل و استاندارد مبل های بادی باعث شده است تا این محصولات طبی تر و نرم تر باشند ، به طوریکه حتی بسیاری از پزشکان استفاده از مبل های بادی را برای کسانی که مشکلات مفاصلی دارند تجویز می کند . البته این طبی بودن مبل های بادی بستگی به طراحی مبل بادی دارد که بهترین آن ها مبل هایی هستند که سطوح نشیمنگاه و همچنین تکیه گاه آن ها مواج است .

آرگونومی مواج یکی از بهترین آرگونومی های ساخت است که بیشتر شرکت های سازنده محصولات بادی برای محصولاتی که برای استراحت کردن هستند استفاده می کنند ، این آرگونومی حتی در تشک ها و تخت خواب های ابری نیز رعایت شده است .

این آرگونومی یعنی آرگونومی رویه مواج به بر آمدگی و فرو رفتگی های موجود در قسمت نشیمنگاه و تکیه گاه مبل های بادی گفته می شود که همین برآمدگی ها و فرو رفتگی ها باعث شده است تا محصول طبی تر و انعطاف پذیر تر شود .

دلایل خرید مبل بادی

این حالت کمک می کند تا سطح مبل فرم بدن را به خود بگیرد و فرد حس بهتری را در هنگام نشستن داشته باشد ، همچنین این طراحی باعث می شود تا جریان خون در بدن به بهترین شکل صورت گیرد و هیچگونه فشاری بر روی اندام ها وارد نشود . لازم به ذکر است که این نوع طراحی باعث می شود تا بدن در هنگام استفاده طولانی مدت عرق نکند و همچنین فرد خسته نشود .

از مزیت های دیگر مبل های بادی می توان به قابلیت استفاده از آن ها بر روی آب اشاره کرد ، پی وی سی و وینیل از نمونه اجناس ضد آبی هستند که در برخورد با آب پوسیده و یا ضعیف نمی شوند و خاصیت خود را از دست نمی دهد به همین دلیل نیز از این اجناس برای ساخت محصولات بادی چون استخر بادی ، وان بادی ، تشک بادی روی آب ، حلقه بادی ، جکوزی بادی و … که با آب سر و کار دارند استفاده می شود .

دلایل خرید مبل بادی

نوع طراحی برخی از مبل های بادی نیز به گونه ای است که تعادل خوبی را بر روی آب دارند به همین دلیل می توانید از آن ها بر روی آب های کم عمق و آرام مانند استخر ها استفاده کنید ، همچنین می توانید این محصولات را در کنار استخر های خود و در محل هایی که رطوبت هوا زیاد است نیز استفاده کنید ، بدون اینکه نگران آسیب دیدن و یا پوسیدگی در آن ها باشید .

مبل های بادی اغلب به صورت یک نفره و دو نفره طراحی شده اند که نمونه یک نفره آن ها بسیار متنوع می باشند . طراحی رویه و رنگبندی در این محصولات نیز بسیار زیاد است و به همین دلیل دست مشتری در انتخاب مبل بادی خود بسیار بالا تر است . توصیه می شود در هنگام خرید مبل بادی به سطوح آن ها و مواج بودن آن توجه داشته باشید و سعی کنید نمونه هایی را خریداری کنید که دارای آرگونومی ساخت مواج داشته باشند .

دلایل خرید مبل بادی

از مزیت های مبل های بادی می توان به قابلیت حمل و پرتابل بودن آن ها اشاره کرد ، پرتابل بودن یکی از بزرگترین مزیت ها این مبل ها به نسبت دیگر مبل ها می باشد به طوریکه حتی شما می توانید در سفر های خود از مبل های بادی استفاده کنید . ویژگی هایی که یک محصول قابل حمل بایستی آن ها را دارا باشد ، حجم بسیار کم و همچنین وزن پایین آن ها می باشد که مبل های بادی دارای آن می باشد .

بیشتر حجم مبل های بادی را باد تشکیل داده است و در صورت خالی کردن باد آن ها می توانید محصول را در حجم بسیار کمی بسته بندی کرد ، به همین دلیل به سادگی می توانید مبل های بادی را در سفر ها به همراه خود ببرید به گونه ای که حی می توان بزرگ ترین مبل های بادی را توسط کوله نیز حمل کرد . دیگر ویژگی مبل های بادی وزن بسیار کم آن هاست ، بزرگ ترین مبل های بادی نیز وزنی کمتر از ۳ کیلوگرم دارند و میانگین وزن این محصولات به ۱ کیلوگرم می رسد به همین دلیل حمل آن به سادگی امکان پذیر است .

دلایل خرید مبل بادی

راه اندازی مبل های بادی بسیار ساده است ، بر روی بدنه مبل ها معمولا یک یا چند دریچه باد قرار گرفته است تا از آن طریق بتوانید محصول را باد کنید ، برای باد کردن مبل های بادی می توانید از انواع پمپ های باد استفاده کنید ، پیشنهاد می شود تا برای باد کردن مبل های بادی از پمپ های باد دستی استفاده کنید چرا که قدرت آن ها پایین تر است و آسیبی به محصول وارد نمی کند ، همچین استفاده از آن نیازی به انرژی برق ندارد .

البته این محصولات به دلیل ساختار لایه ای که دارد ممکن است در اثر برخورد با اجسام تیز سوراخ شود ، اما نگران این موضوع نباشید چرا که در صورت سوراخ شدن می توانید با استفاده از برچسب های تعمیراتی مخصوص ، مبل بادی خود را ترمیم کنید ، این برچسب ها معمولا در کنار محصول وجود دارد اما می توانید آن ها را به صورت مجزا نیز خریداری کنید .

فروشگاه اینترنتی اینتکس ، اولین و بزرگترین نمایندگی فروش مبل بادی و دیگر محصولات بادی در ایرن است که انواع مبل های بادی را در تنوع بسیار بالا به فروش می رساند ، همچنین فروشگاه اینتکس تعمیرات مبل بادی و همچنین فروش برچسب تعمیرات را نیز انجام می دهد که می توانید از آن بهره مند شوید .

دلایل خرید مبل بادی

Leave a Comment