پمپ تصفیه آب استخر اینتکس

پمپ تصفیه آب استخر اینتکس یکی از بهترین و پر طرفدار ترین پمپ های تصفیه کن انواع استخر های شخصی بتنی و پیش ساخته می باشد که با قیمت بسیار ارزان تر از سایر پمپ های تصفیه کن به فروش می رسد . وجود پمپ تصفیه برای تمامی استخر ها اعم از استخر های عمومی ، شخصی و استخر های باغ ضروری است ، استخر هایی که آب آن از چاه و به وسیله موتور خانه تامین می شود و آب آن همواره در حال گردش است دیگر نیازی به تصفیه آب استخر نخواهد بود .

اما اگر استخری دارید که آب در آن جریان نداشته و کاملا راکد است نیاز است که از پمپ های تصفیه آب استخر استفاده کنید ، ثابت ماندن آب در استخر پس از مدتی باعث رشد باکتری و در ادامه باعث رشد جلبک ها می شود که در نتجیه کدر شدن آب را به همراه خواهد داشت ، در برخی اوقات ممکن است بوی نامطبوعی نیز از فضای بیرونی استخر به مشام برسد .

پمپ تصفیه آب استخر اینتکس

همچنین اگر دسترسی به موتورخانه ( چاه آب ) و یا رودخانه ندارید نیاز است تا استخر را با آب شهری پر کنید ، پس از یک بار پر کردن استخر دیگر نمی توان به صورت مستمر استخر خود را با آب شهری تعویض کنید چرا که موجب هدر رفتن آب شرب شده و از نظر زمان و هزینه مقرون به صرفه نیست ، در این حالت بهترین گزینه خرید پمپ تصفیه آب خواهد بود .

اینتکس بزرگ ترین و پر طرفدار ترین شرکت تولیدی استخر های پیش ساخته و پمپ تصفیه آب اینتکس می باشد که پمپ های خود را بر اساس ابعاد استخر های پیش ساخته خود طراحی کرده است ، این محصولات دارای قدرت های متفاوتی هستند و می توانند در یک ساعت حجم معینی از آب را تصفیه کنند و به آبی تمیز و شفاف تبدیل کنند .

پمپ های تصفیه آب اینتکس نه تنها برای استخر های پیش ساخته بلکه برای استخر های بتنی شخصی و خانگی نیز قابل استفاده هستند چرا که استخر های بتنی نیز دارای لوله کشی بوده و دارای دریچه ورود و خروج آب می باشند تا از این طریق پمپ تصفیه آب به آن متصل شود .برای خرید پمپ تصفیه آب استخر اینتکس نیاز است تا حجم آب استخر شخصی خود را بر آورد کنید تا بتوانید به نسب آن بهترین گزینه را انتخاب کنید .

پمپ های تصفیه آب استخر اینتکس از نظر نوع فیلتر و قدرتی که دارند مختلف هستند که نیاز است قبل از خرید آن ها را بشناسید . این نوع از پمپ های تصفیه آب استخر که توسط شرکت اینتکس ساخته شده اند به سه دسته پمپ تصفیه آب استخر فیلتری ، پمپ تصفیه آب استخر شنی و پمپ تصفیه نمکی تقسیم می شوند ، در این میان پمپ های تصفیه کارتریجی و گرمکن آب استخر نیز وجود دارند که در ادامه تمامی آن ها را مورد بررسی قرار می دهیم .

پمپ تصفیه آب استخر شنی

پمپ تصفیه آب استخر شنی اینتکس یکی از پر قدرت ترین پمپ های تصفیه آب استخر کمپانی اینتکس می باشد که با استفاده از فیلتر های شنی خود روند تصفیه آب را با سرعت و قدرت جذب بالا انجام می دهد . پمپ های تصفیه آب شنی دارای مخزن های بزرگتری هستند و به همین دلیل برای استخر های پیش ساخته بزرگ و استخر های شخصی بتنی بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند .

در این دستگاه پمپ موجود در آن روند مکش و انتقال آب به مخزن را انجام می دهد ، در داخل مخزن آب گردش کرده و از فیلتر های شنی عبور می کند ، پس از عبور آب از فیلتر های شنی گل و لای و کثافات موجود در آب جذب فیلتر شده و در نتیجه آبی زلال تر و شفاف تر از درگاه خروجی پمپ تصفیه آب خارج شده و وارد استخر می شود . فیلتر های شنی از دانه های ریز و درشت سیلیس تشکیل شده است که تنها آب را از خود عبور داده و آن در به صورت یک صافی صاف و تمیز می کند .

پمپ تصفیه آب استخر اینتکس

پمپ های تصفیه آب شنی همانطور که گفته شد پر قدرت ترین پمپ تصفیه آب شرکت اینتکس می باشد به طوریکه قادر است آب رودخانه را نیز تصفیه کرده و به آب زلال تبدیل کند . آب رودخانه به دلیل اینکه در جریان می باشد ممکن است گل و لای ، شاخ و برگ درختان ؛ گیاهان و جلبک هایی را در داخل خود داشته باشد که در صورت نداشتن پمپ تصفیه ممکن است وارد استخر خواهد شد ، پس اگر آب استخر خود را از رودخانه پر می کنید می توانید با استفاده از این پمپ ها علاوه بر پمپاژ آب به داخل استخر ، آب رودخانه را قبل از ریخته شدن به استخر تصفیه کنید .

پمپ تصفیه آب استخر نمکی

پمپ تصفیه آب استخر نمکی اینتکس نیز نمونه دیگری از پمپ های تصفیه می باشد که علاوه بر مخزن تصفیه دارای مخازن دیگری از جمله نمک و کلر می باشد ، این نوع از پمپ های تصفیه آب برای استخر هایی که کمتر از ۱۵ متر هستند قابل استفاده است ، اغلب استخر های شخصی نیز در همین ابعاد ساخته شده اند به همین دلیل می توانید از نمونه پمپ های تصفیه استفاده کنید .

پمپ تصفیه آب استخر اینتکس

پمپ تصفیه آب استخر نمکی قادر است همزمان آب استخر را تصفیه کرده و همچنین آن را از وجود میکروب ها ، باکتری و ویروس ها پاکسازی کند ، چرا که مخزن نمک آن آب استخر را کاملا ضد عفونی می کند ، پس استفاده از این نوع پمپ ها علاوه بر تصفیه آب ، آن را کاملا ضد عفونی کرده تا از بروز بیماری های پوستی و … در امان بمانید . اغلب پمپ های تصفیه آب استخر نمکی دارای صفحه نمایش دیجیتال بوده و می توان آن را به صورت اتوماتیک زمانبندی کرد ، تا پمپ در زمان های مشخصی شروع به تصفیه آب کند .

پمپ تصفیه آب استخر فیلتری

پمپ تصفیه آب استخر فیلتری اینتکس نیز نوع دیگری از پمپ های تصفیه آب کمپانی اینتکس می باشد که از دو نمونه قبلی ساده تر و قدرت کمتری دارند ، به همین علت نیز برای استخر های شخصی کوچک تر مورد استفاده قرار می گیرند ، اما باز هم فیلتر های استفاده شده در این نوع از پمپ ها نیز قدرت جذب بالایی دارند ، این نوع از پمپ ها از فیلتر های استوانه ای کاغذی استفاده می کنند .

این فیلتر های کاغذی قدرت جذب بالایی دارند به طوریکه آب پس از عبور از لایه ها کوچک ترین آلودگی ها نیز جذب فیلتر خواهند شد ، وزن این پمپ ها بسیار کم است و به سادگی می توان آن را نصب و راه اندازی کرد ، این نوع از پمپ ها نیز از نظر قدرت متفاوت هستند و از نظر ابعاد مخزن و فیلتر های استفاده شده به سه نوع پمپ تصفیه آب فیلتری نوع A ، فیلتری نوع B و فیلتری نوع C تقسیم می شوند .

پمپ تصفیه آب استخر اینتکس

پمپ تصفیه آب استخر فیلتری اینتکس نوع A بزرگ ترین پمپ تصفیه نوع فیلتری می باشد که قدرت بالا تری داشته و به همین منظور برای استخر های بزرگ تر استفاده می شود ، به ترتیب نیز نوع B ظرفیت کمتر و نوع C کمترین ظرفیت را دارد . شما می توانید در هنگام خرید پمپ تصفیه آب استخر  پس از کسب اطلاع از ظرفیت استخر خود با مشورت از کارشناسان فروش پمپ تصفیه آب استخر ، بهترین پمپ را انتخاب کنید .

پمپ تصفیه آب استخر کارتریجی

پمپ تصفیه آب استخر کارتریجی اینتکس نیز از دیگر پمپ های تصفیه آب می باشد که به مانند پمپ تصفیه آب نمکی قابلیل اتوماتیک دارد ، یعنی می توانید با زمانبندی پمپ خود ، در ساعات خاصی پمپ تصفیه را روشن کنید و یا به صورت اتوماتیک در ساعت معینی پمپ تصفیه را خاموش کنید . این نوع از پمپ ها نیز دارای نمایشگر دیجیتال بر روی خود است که روند کارکرد پمپ را نمایش می دهد .

همچنین کلید های کنترلی امکان تغییر سرعت جریان عبوری آب از داخل پمپ را به فرد خواهد داد . طول عمر این نوع از پمپ ها نیز بسیار بالا بوده و یکی از مناسب ترین گزینه ها برای خرید است .

پمپ تصفیه آب استخر اینتکس

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتز از این پمپ های تصفیه با مشاورین فروشگاه اینترنتی اینتکس در تماس باشید . همچینن می توانید با مراجعه به وبسایت فروشگاه وارد دسته بندی پمپ تصفیه آب استخر شده و انواع پمپ های تصفیه آب استخر اینتکس را اعم از پمپ شنی ، فیلتری ، کارتریجی و نمکی را مشاهده و مشخصات آن را مطالعه نمایید .

Leave a Comment