پمپ تصفیه آب استخر بست وی

پمپ تصفیه آب استخر بست وی از نمونه پمپ های تصفیه آب استخر صنعتی و شرکتی می باشد که می تواند با توان بسیار خوب ، آب کثیف و آلوده شده استخر را به آب تمیز و شفاف تبدیل کند . اغلب استخر های خانگی و عمومی دارای پمپ تصفیه هستند چرا که در صورت نبود این پمپ ها ، آب استخر به مرور کثیف و کدر شده و استفاده از آن خوشایند نخواهد بود . علت کثیف ماندن استخر نیز عدم جریان داشتن آب و به اصطلاح راکد ماندن آب در یک محل است .

پمپ های تصفیه ویژگی ها و کاربرد هایی دارد که بودن آن بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود ، اگر استخر شما از آب های آزادی چون دریاچه یا رودخانه تغذیه نمی شود و یا آب آن از طریق چاه و موتور خانه تامین نمی شود ، استفاده از آب شرب شهری برای استخر به صورت مداوم نمی تواند کار عقلانی باشد چرا که می تواند هزینه بر و حتی زمانبر باشد ، همچنین این روش موجب هدر رفتن بسیار زیاد آب قابل آشامیدنی می شود . 

در این صورت وجود یک پمپ تصفیه آب استخر می تواند بدون اینکه آبی هدر برود ، آب موجود در استخر را تصفیه کرده و به آب زلال تبدیل کند . میزان تمیز کردن و شفاف سازی پمپ های تصفیه به کیفیت ، قدرت و نوع فیلتر آن ها بستگی دارد ، اگر پمپ تصفیه ای که خریداری می کنید از برند های معتبر باشد می توان انتظار داشت که پمپ تصفیه آب ، بتواند به بهترین شکل آب های کثیف و کدر استخر را به آب تمیز تر و شفاف تر تبدیل کند .

پمپ تصفیه آب استخر بست وی

پمپ تصفیه آب استخر بست وی یکی از بهترین گزینه ها برای یک استخر خانگی سایز متوسط و کوچک می باشد ، استخر های شخصی به دلیل کمبود فضا در ویلا ، آپارتمان و … در ابعاد کوچکتری نسبت به استخر های عمومی و حتی ورزشی ساخته می شود ، اگر این استخر ها به صورت استاندارد ساخته شوند اغلب دارای طول ۱۰ متر ، ۱۲ متر و حتی ۱۵ متر می باشند و عرض آن ها نیز عمدتا کمتر از ۳ تا ۵ متر می باشد ، به همین دلیل نیز حجم و ظرفیت آب این استخر ها نسبت به استخر های عمومی بسیار کمتر است .

به دلیل ظرفیت کمتر اینگونه استخر ها نیازی به خرید پمپ تصفیه آب استخر قدرتمند و با توان زیاد نیست و چه بسا می توانید با خرید پمپ تصفیه آب شرکتی چون بست وی استخر خانگی خود را تصفیه و آب آن را مرتبا تصفیه کنید . پمپ تصفیه آب استخر بست وی توسط شرکت بزرگ best way طراحی و تولید شده است ، این شرکت در زمینه ساخت استخر های پیش ساخته فریمی و ایزی ست نیز فعالیت دارد که اغلب این پمپ های تصفیه آب را برای استخر های خود طراحی کرده است ، اما به دلیل قدرت و کیفیت بسیار خوبی که دارند برای استخر های شخصی خانگی نیز استفاده می شود .

استخر های پیش ساخته نیز از نظر ابعادی بسیار بزرگ هستند به طوریکه طول برخی از آن ها حتی به بیش از ۱۰ متر می رسد . تنوع در استخر های پیش ساخته بست وی بسیار زیاد است و شما می توانید انواع استخر های مستطیلی ، دایره ای ، ۶ ضلعی ، بیضی و … را در مدل های مختلف فریمی و ایزی ست خریداری کنید . بست وی در کنار تمامی استخر های پیش ساخته خود این پمپ های تصفیه را نیز قرار داده است تا دیگر نیازی به خرید پمپ تصفیه آب استخر مجزا نداشته باشید .

پمپ تصفیه آب استخر بست وی

بست وی اغلب پمپ های تصفیه خود را به صورت فیلتری تولید کرده است ، این پمپ های تصفیه آب با استفاده از فیلتر های کاغذی که شکل آن ها به صورت استوانه ای و به صورت لایه لایه است طراحی و تولید کرده است ، این فیلتر ها که طراحی آن از دیگر فیلتر های استوانه ای گرفته شده است می تواند آب را از لایه های خود عبور داده و کثیفی ها و آلودگی های آب را به خود جذب کند . قدرت جذب فیلتر های کاغذی بسیار بالا بوده و می تواند به خوبی آب های کدر را تصفیه کند و آب تمیز تر و زلال تری را به استخر باز گرداند .

این پمپ های تصفیه آب فیلتری استخر بست وی دارای دو نوع طراحی است که نمونه های آن به صورت یک تکه و دو تکه متصل به هم می باشد ، در نوع اول ، مخزن درست بر روی پمپ قرار گرفته است و حجم و ابعاد کوچکتری دارد ، اما در نوع دوم پمپ جدا از مخزن بوده و در کنار هم بر روی یک پایه قرار گرفته اند . نمونه دوم دارای پمپ بزرگ تر و قوی تر بوده و به همین جهت برای استخر های بزرگ تر مورد استفاده قرار می گیرد .

پمپ تصفیه آب استخر بست وی

لازم به ذکر است که ابعاد مخزن های پمپ تصفیه آب استخر بست وی نیز متفاوت و بسته به اندازه فیلتر دارد . فیلتر هایی که توسط پمپ های تصفیه آب بست وی استفاده می شود در سه دسته فیلتری نوع A نوع B و نوع C تقسیم می شوند ، که به ترتیب نوع A بزرگترین آن خواهد بود و برای پمپ هایی استفاده می شود که مخزن بزرگی دارد . به همین دلیل نیز شرکت بست وی برای استخر های پیش ساخته بزرگ خود از پمپ تصفیه آب استخر با فیلتر نوع A استفاده کرده است .

شما عزیزان می توانید با مراجعه به فروشگاه تهران اینتکس انواع این پمپ های تصفیه آب استخر را با تصاویر مشاهده کنید ، همچنین در صفحات مربوط به محصول می توانید مشخصات محصول و همچنین نقد و بررسی آن را که شامل طراحی و آرگونومی ساخت ، جنس قطعات مختلف محصول ، ابعاد ، وزن ، حجم ، قدرت ، ظرفیت محصول را مطالعه کنید ، همچنین نحوه راه اندازی صحیح پمپ و بهترین روش نگهداری و مراقبت از محصول نیز آورده شده است که می توانید با مطالعه آن ها اطلاعات کاملی را نسبت به پمپ تصفیه آب بست وی و دیگر پمپ ها کسب کنید .

پمپ تصفیه آب استخر بست وی

فروشگاه اینتکس این محصولات را با ضمانت به فروش گذاشته و شما می توانید محصولات خود را با قیمت مناسب خریداری کنید . قیمت پمپ تصفیه آب استخر بست وی در مقایسه با دیگر پمپ های تصفیه آب ارزان تر و مقرون به صرفه تر خواهد بود ، به همین دلیل نیز بسیاری از صاحبان استخر های خانگی پمپ های تصفیه بست وی را خریداری می کنند . شما می توانید خرید خود را حتی به صورت حضوری نیز انجام دهید .

پمپ تصفیه آب شرکتی بست وی برای تصفیه آب های شور کارایی نداشته و کارایی آن برای آب های شیرین و حتی آب رودخانه می باشد . این پمپ ها قادرند تا لجن و گل و لای را نیز به خود جذب کنند ، اما برای جذب اشیاء درشت تر نیاز است تا از دیگر دستگاه ها مانند جاروی اسکیمر استفاده کنید . فیلتر مورد استفاده قرار گرفته در این نوع پمپ ها قابل تعویض هستند و نیاز است پس از مدت ها استفاده آن را تعویض و فیلتر نو در پمپ قرار دهید .

Leave a Comment