چادر سرخپوستی برای اتاق کودک

وجود چادر سرخپوستی برای اتاق کودک می تواند بستر مناسبی برای بازی های شاد و مفرح کودکانه باشد ، از قدیم الایام بازی های کودکانه ای با عنوان خاله بازی وجود داشته که کودکان به خصوص دختران علاقه شدیدی به آن داشتند و هنوز هم دارند ، در این بازی یک کودک میزبان بوده و کودکان دیگر را به خانه و یا چادر بازی که بعضا دست ساز هستند دعوت می کنند و به بازی می پردازند ، اما یکی از این چادر های بازی چادر سرخپوستی می باشد .

سرخپوستان در سال های دور با ساخت چادر هایی با استفاده از چوب و برگ درختان و یا با پارچه ایجاد می کردند تا بتوانند از آن به عنوان سر پناه استفاده کنند . این چادر ها به همین دلیل به چادر سرخپوستی معروف شدند ، اما با گذشت زمان و پیشرفت تکونولوژی و روی آوردن مردم به زندگی اجتمایی و مدرن کم کم استفاده از چادر ها کم رنگ تر شد ، با این حال این نوع از چادر ها امروزه برای بازی کردن کودکان وسیله ای بسیار جذاب و دوست داشتنی شده است .

چادر سرخپوستی برای اتاق کودک

ساخت چادر سرخپوستی بسیار آسان بوده و می توان با تهیه ابزار آلات و مواد اولیه چادر های زیبا و جذابی را طراحی کرد ، اما با این حال برخی از فروشگاه ها و اسباب بازی فروشی های مختلف در سراسر دنیا این نوع چادر های سرخپوستی را طراحی و به فروش می رسانند . شکل سازه این نوع از چادر ها به صورت یکسان بوده و از یک نوع سازه برخوردار اند اما از نظر طراحی پارچه ای و طرز قرار گیری پایه ها و نحوه قرار گیری آن ها در کنار یکدیگر ممکن است مختلف باشد .

چادر سرخپوستی برای اتاق کودک می تواند بسیار جذاب و دوست داشتنی باشد ، اگر اتاق کودک بزرگ باشد می توان این نوع چادر ها را به صورت ثابت در داخل اتاق راه اندازی کرد ، اما در صورت نبود فضای کافی نیز می توانید از این نوع چادر ها استفاده کنید چرا که این محصولات قابل تا شدن هستند به همین دلیل می توانید پس از هر بار استفاده چادر بازی سرخپوستی را جمع کنید .

تنوع طراحی همانطور که در متن بالا اشاره شد بسیار زیاد است به همین علت این محصولات بسیار زیبا و شیک هستند ف به گونه ای که بسیاری از افراد با تهیه این چادر های بازی اتاق کودک خود را زیبا تر می کنند . فروشگاه های زیادی در سراسر دنیا اقدام به فروش چادر بازی سرخپوستی می کنند که در ایران نیز فروشگاه اینتکس این محصولات دوست داشتنی و بی نظیر را با قیمت های بسیار مناسب به فروش می رساند .

چادر سرخپوستی برای اتاق کودک

فروشگاه تهران اینتکس اولین فروشگاه اینترنتی در ایران است که انواع چادر های بازی مانند چادر سرخپوستی را به فروش می رساند ، تنوع در طراحی ، رنگبندی ، ابعاد ، جنس و … چادر های بازی موجود در فروشگاه اینتکس بسیار بالاست که می توانید با مراجعه به فروشگاه این تنوع را مشاهده کنید .

نحوه ساخت چادر سرخپوستی در مقالات موجود در فروشگاه اینتکس وجود دارد که می توانید با مطالعه آن چادر بسیار ایده آل سرخپوستی را بسازید ، اما فروشگاه این محصولات را به صورت آماده نیز برای فروش گذاشته است تا کسانی که حوصله و یا وقت ساخت چادر سرخپوستی را ندارند بتوانند با هزینه بسیار کم چادر سرخپوستی برای اتاق کودک خود تهیه کنند .

اگر قصد دارید تا این چادر های بازی را برای طراحی داخلی اتاق کودک استفاده کنید پیشنهاد می کنیم تا نمونه های حاضری این محصولات را خریداری کنید چرا که طراحی آن ها بسیار زیبا تر بوده و تنوع رنگی در آن ها بالاست تا بدین صورت بتوانید رنگ و طرح مورد علاقه خود را انتخاب کنید .

جنس چادر های سرخپوستی همانطور که اشاره شد متنوع است به همین دلیل در هنگام خرید چادر بازی سرخپوستی به جنس محصول دقت کنید . تنها موادی که برای ساخت چادر های سرخپوستی استفاده می شود پارچه رویه یا بدنه ، سازه داخلی و طناب است که این سه قلم ممکن است از نظر جنس مختلف باشد .

چادر سرخپوستی برای اتاق کودک

این محصولات با استفاده از پارچه هایی چون پارچه های کتان ، پارچه های توری ، پارچه معمولی رنگی و طرحدار ، پارچه شمعی مانند پلی استر و … تولید شده باشد ، پارچه های شمعی به دلیل جنسی که دارند از عبور آب جلوگیری می کند به همین دلیل چادر های سرخپوستی که از پلی استر ساخته می شوند می توانند در برابر رطوبت مقاوم باشند .

از چادر های سرخپوستی همچنین می توان در محیط های باز استفاده کرد اما به دلیل اینکه درز های زیادی در این چادر ها وجود دارد نمی تواند در برابر سرما مقاوم باشد ، اما در آب و هوای معتدل و یا گرم استفاده از این چادر ها بسیار لذت بخش خواهد بود . این محصولات حتی می توانند به عنوان سایه بان عمل کنند تا در هنگام سفر کودک خود را در داخل این چادر ها قرار دهید .

و اما جنس سازه چادر های سرخپوستی عمدتا از چوب می باشد ، چوب هایی که برای ساخت چادر های بازی سرخپوستی استفاده می شود بسیار سفت و محکم هستند و سطح آن ها به خوبی تراشیده شده و کاملا سیقل داده هستند تا زبری چوب به کودک صدمه نزند ، از نمونه چوب هایی که برای ساخت این محصولات استفاده می شود می توان به چوب درخت گردو و کاج اشاره کرد . البته در برخی از مدل ها از پایه های پلاستیکی ، آلومینیومی ، فایبرگلاسی و … نیز استفاده می شود اما متداول ترین آن ها چوب است .

چادر سرخپوستی برای اتاق کودک

جنس طناب نیز ممکن است به صورت نخی ، پلاستی و … باشد . تمامی مشخصه های این چادر های بازی فروشگاه اینتکس به صورت کامل در صفحه مرتبط با محصول آورده شده است که می توانید آن را مطالعه نمایید .

شما عزیزان می توانید خرید خود را به صورت حضوری و یا به صورت اینترنتی انجام دهید . از مهم ترین خصوصیت این محصولات این است که کودک می تواند به طور دلخواه در هر جایی که دوست دارد چادر سرخپوستی خود را برپا کند و به بازی کردن بپردازد .

آسیب پذیری در این محصول نیز بسیار کم است و حتی در صورت آسیب دیدن نیز می توانید به سادگی به رفع آن اقدام کنید ، زیرا جنس رویه از پارچه بوده و در صورت پاره شدن می توانید آن را تعویض و حتی ترمیم کنید ، در صورت آسیب دیدن پایه ها ( که به ندرت نیز اتفاق می افتد ) نیز می توانید آن را هم تعمیر کنید .

چادر سرخپوستی برای اتاق کودک

والدین می توانند در صورت کثیف شدن پارچه چادر بازی آن را از پایه ها جدا کرده و بشویند . برای شست و شو می توانید از ماشین لباسشویی و مواد شوینده استفاده کنید .

Leave a Comment