کاناپه بادی چند مدل دارد ؟

کاناپه بادی چند مدل دارد ؟ کاناپه های بادی از نمونه محصولات بادی بسیار دوست داشتنی و کاربردی می باشند که امروزه استفاده از آن ها بسیار زیاد شده است چرا که ویژگی های بسیار زیادی را دارد . کاناپه های بادی به دلیل نوع طراحی که دارند از نظر ظاهری شبیه به کاناپه های ابری و معمولی می باشد اما بدنه آن در واقع بادی است .

شاید بسیاری از شما عزیزان با این محصولات بادی پر فروش آشنا نباشید و از ویژگی های آن بی اطلاع باشید اما لازم است بدانید که کاناپه های بادی با توجه به طراحی و آرگونومی ساخت بی نظیر خود دست کمی از کاناپه های ابری نداشته و سطحی بسیار نرم و انعطاف پذیر دارد . کاناپه های بادی به دلیل بدنه بادی که دارند می توانند به خوبی منسجم شوند و بستر ایده آلی را برای نشستن فراهم کند .

کاناپه بادی چند مدل دارد ؟

به همین دلیل می توان گفت که کاناپه های بادی سطح بسیار طبی و نرمی را دارند ، با این وجود استفاده از کاناپه های بادی برای کسانی که مشکلاتی در کمر ، قسمت نشیمنگاه و … دارند توصیه می کنیم تا از کاناپه های بادی استفاده کنند . اما مزایای کاناپه های بادی تنها به این موضوع ختم نمی شود بلکه کاناپه های بادی محصولاتی کاملا پرتابل هستند .

پرتابل بودن به معنای این است که قابلیت جابجایی آسانی داشته و می توانید محصول را به راحتی حمل کنید ، علت اصلی پرتابل بودن کاناپه های بادی نیز سبک بودن آن است ، چرا که وزن بیشتر این محصولات را بدنه آن ها تشکیل می دهد و حجم آن بیشتر بادی است . در این صورت شما می توانید در صورت عدم نیاز به کاناپه بادی با جمع کردن آن فضای اشغال شده را به اتاق بازگردانید .

از این محصولات نه تنها در خانه بلکه می توانید در محل های کار مانند دفتر های کاری ، مغازه و …  استفاده کنید ، از آن جا که طراحی آن ها مدرن و زیباست به راحتی می توانید کاناپه بادی مد نظر خود را انتخاب کرده و با دیزاین داخلی محل کار و یا دفتر خود ست کنید . و اما در این بخش قصد داریم تا مدل های مختلف کاناپه های بادی را به شما معرفی کنیم پس در ادامه همراه ما باشید .

کاناپه بادی چند مدل دارد ؟

کاناپه بادی چند مدل دارد ؟

کاناپه های بادی از نظر طراحی و آرگونومی ساختی که دارند به دو دسته کلی کاناپه بادی معمولی و کاناپه بادی تختشو تقسیم می شوند که در ادامه توضیحاتی را در رابطه با هر دو کاناپه بادی خواهیم داد .

کاناپه بادی معمولی

کاناپه های بادی معمولی به صورت تک حالته و ثابت هستند و نمی توان آن ها را به شکل های دیگری تبدیل کرد ، اما تنوع در این نوع کاناپه های بادی بسیار بیشتر از کاناپه های بادی تخت شو می باشد . این کاناپه های بادی ممکن است به صورت تک نفره ، دو نفره و حتی چند نفره نیز طراحی شود . کاناپه های معمولی از نظر نرمی و راحتی بسیار عالی هستند چرا که اغلب آن ها از سطوح مواج برخوردار می باشند .

کاناپه بادی چند مدل دارد ؟

سطح مواج به سطحی گفته می شود که به صورت یک دست و هموار نیستند ، این ناهمواری ها که به موج تشبیه شده در کاناپه های بادی باعث می شود تا سطح کاناپه نرم تر و انعطاف پذیر تر باشد ، این انعطاف پذیری موجب می شود تا افراد بتوانند به صورت طولانی تر به نشستن ادامه بدهند چرا که مواج بودن کاناپه بادی باعث می شود تا گردش خون در بدن حتی در حالت نشسته نیز به بهترین شکل انجام شود .

جنس استفاده شده در ساخت هر دو کاناپه بادی چه معمولی و چه تختشو اغلب یکسان بوده و اغلب از pvc برای تولید آن ها استفاده می شود ، پی وی سی یکی از مرغوب ترین اجناس برای تولید محصولات بادی به ویژه کاناپه بادی می باشد ، چرا که می توان پی وی سی را به صورت لایه لایه برش داده و با استفاده از الگو ها و دستگاه های پرسینگ محصولات بادی متنوعی را ایجاد کرد .

کاناپه بادی چند مدل دارد ؟

این جنس همچنین در برابر فشار ، ضربه و دماهای مختلف آب و هوایی ( حتی در برابر نور خورشید ) مقاوم است به همین دلیل از آن برای ساخت کاناپه بادی استفاده می شود . ساختار دو لایه بسیاری از کاناپه های بادی باعث شده است تا مقاومت محصولات دو چندان شود . همانطور که در بخش های قبلی اشاره شد کاناپه های بادی معمولی از طراحی بسیار متنوعی ساخته شده اند و ممکن است ابعاد ، ارتفاع ، نوع طراحی رویه ، رنگ بندی ، نوع موج و آرگونومی ساخت متفاوتی داشته باشد که باعث شده است تا افراد بتوانند به نسبت نیاز و سلیقه ای که دارند اقدام به خرید کاناپه بادی خود کنند .

کاناپه بادی تختشو

کاناپه های بادی تختشو نیز نمونه دیگری از کاناپه های بادی می باشد که ساختار کاملا متفاوتی  دارد ، این نوع از کاناپه های بادی که با نام کاناپه بادی چند کاره نیز معرفی شده اند قابلیت استفاده چند کاره را دارند ، همانطور که از نام این کاناپه های بادی مشخص است می توانید آن را به تخت خواب تغییر شکل دهید ، پس می توان گفت که با خرید کاناپه بادی تختشو می توانید با یک تیر دو نشان بزنید و تنها با خرید یک کاناپه بادی از یک تخت خواب نیز برخوردار شوید .

این نوع از کاناپه های بادی دارای قسمت نشیمنگاه تاشو هستند که در هنگام تا شدن به کاناپه تبدیل شده و با باز کردن آن می توانید کاناپه را به تخت تبدیل کنید . طراحی این نوع از کاناپه ها از یک تشک تشکیل شده است که از وسط قابل تا شدن است تا با تا شدن بر روی هم ارتفاع بیشتری گرفته و سطح مرتفعی را برای نشستن فراهم کند ، همچنین با باز کردن آن تشک به صورت کامل بر روی زمین پهن شده و فرد می تواند بر روی تشک دراز بکشد .

کاناپه بادی چند مدل دارد ؟

تشکی که برای ساخت کاناپه های بادی تختشو استفاده می شود بسیار شبیه به ساختار تشک های بادی است ، به عنوان مثال تشک تاشویی که برای ساخت کاناپه بادی تختشو استفاده می شود دارای سطح مواج بوده و انعطاف پذیری بسیار خوبی را دارد تا فرد در هنگام نشستن و یا دراز کشیدن حس بهتری را داشته باشد .

کاناپه های بادی تختشو و به اصطلاح چند کاره به صورت یک نفره و یا دو نفره طراحی شده اند که با تخت شدن نیز نمونه یک نفره می تواند بستر را برای دراز کشیدن یک نفره و دو نفره آن بستر را برای دراز کشیدن دو نفر فراهم کند . قیمت این نوع کاناپه ها نیز نسبت به کاناپه های بادی معمولی تفاوت چندانی ندارد پس با دقت بیشتری انتخاب خود را انجام دهید .

کاناپه های بادی تخت شو از مناسب ترین کاناپه هایی هستند که می توانید با خرید عمده ای آن ها برای سوئیت ها ، هتل ها ، سازمان ها و … استفاده کنید تا دیگر هزینه های زیادی را برای خرید کاناپه های ابری و تخت خواب های چوبی نکنید . در مقایسه قیمت کاناپه های بادی با کاناپه های چوبی و ابری می توان به این موضوع پی برد که کاناپه بادی ارزان تر و مقرون به صرفه تر خواهد بود .

کاناپه بادی چند مدل دارد ؟

شما عزیزان می توانید با مراجعه به فروشگاه تهران اینتکس وارد دسته بندی کاناپه بادی شده و انواع مختلفی از این محصولات را به همراه مشخصات و تصاویر مشاهده کنید و قیمت محصولات را بدانید ، در صورت نبود قیمت می توانید با شماره تلفن های فروشگاه تماس حاصل فرمایید .

کاناپه بادی چند مدل دارد ؟

Leave a Comment