کاناپه بادی چند کاره چیست ؟

کاناپه بادی چند کاره چیست ؟ امروزه محصولات بادی سر و صدای زیادی به راه انداخته اند چرا که این محصولات با طراحی های مختلف تولید شده و گزینه بسیار خوبی برای خرید هستند چرا که کیفیت محصولات سنتی و قدیمی تر خود را دارند همچنین قیمت آن ها بسیار مقرون به صرفه تر است . البته محصولات بادی مزیت های بسیاری نیز دارند که موجب برتری آن ها نیز شده است . یکی از این نمونه ها کاناپه بادی می باشد .

کاناپه ها از نمونه محصولات مناسب برای نشستن هستند که امروزه در کمتر خانه ای پیدا می شود که از مبل یا کاناپه استفاده نکند ، به همین دلیل نیز شرکت های فعال در زمینه تولید و فروش محصولات بادی به فکر طراحی کاناپه بادی افتادند ، این کاناپه های بادی نیز دقیقا کارایی کاناپه های معمولی ابری و چوبی را دارند اما تفاوت ها و مشخصات آن ها نسبت به یکدیگر متفاوت است که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت .

کاناپه بادی چند کاره چیست ؟

شاید برخی از شما نام کاناپه بادی را شنیده باشید ، در مدل های جدید تر این محصولات می توانید کاناپه های بادی چند کاره را نیز مشاهده کنید ، شاید در ابتدا این سوال پیش بیاید که کاناپه بادی چند کاره چیست ؟ و با ساختار و طراحی آن آشنا نباشید ، در این مطلب قصد داریم تا با ارائه مطالب در رابطه با ساختار ، نوع طراحی و آرگونومی ساخت ، جنس و سایر مشخصه ها و ویژگی های کاناپه بادی چند کاره شما را با این محصولات پر طرفدار آشنا کنیم .

امروزه کاناپه های بادی چند کاره به فروش بسیار بالایی دست یافته اند چرا که قیمت کاناپه بادی چند کاره در مقایسه با کاناپه های ابری و چوبی بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه تر هستند ، با این حال بستر مناسبی را برای نشستن فراهم می کنند که به همین دلیل نیز بسیاری از مردم اقدام به خرید کاناپه بادی چند کاره می کنند .

همانطور که از نام کاناپه بادی چند کاره مشخص است این کاناپه ها دارای چندین کارایی هستند که موجب تمایز آن ها با کاناپه های بادی معمولی شده است ، کاناپه های بادی معمولی و ثابت قابلیت تغییر حالت را ندارند و ساختار آن ها کاملا مشخص و غیر قابل تغییر است ، اما کاناپه های بادی چند کاره قابلیت تغییر دارند .

کاناپه بادی چند کاره چیست ؟

مهم ترین خصوصیت کاناپه بادی چند کاره این است که شما می توانید به نسبت نیاز خود کاناپه بادی را به یک تخت بادی تبدیل کنید . این نوع کاناپه های بادی را با نام های دیگر کاناپه بادی تختشو و کاناپه بادی ۵ کاره نیز معرفی کرده اند که در حقیقت همان کاناپه بادی چند کاره می باشد .

این نوع کاناپه های بادی تنها در دو دسته یک نفر و دو نفره طراحی شده است و در بازار نمونه چندین نفره آن وجود ندارد به همین دلیل اگر قصد خرید کاناپه بادی چند کاره برای تعداد بیشتر از دو نفر را دارید بایستی ترکیبی از کاناپه های بادی یک نفره و دو نفره را خریداری کنید و آن ها را در کنار هم استفاده کنید . حتی شما می توانید به تعداد اعضای خانواده خود این کاناپه ها را خریداری کنید .

نوع طراحی تشک این محصول به صورت تاشو می باشد تا در هنگام تا کردن آن شما یک کاناپه بادی زیبا و نرم داشته باشید و در هنگام باز کردن تشک آن صاحب یک تخت بادی انعطاف پذیر و طبی شوید . و اما این کاناپه های بادی دارای ویژگی های بسیار عالی هستند که در ادامه با آن ها آشنا می شویم .

کاناپه بادی چند کاره چیست ؟

مهم ترین ویژگی کاناپه بادی این است که شما در مواقعی که نیازی به کاناپه بادی و یا تخت ندارید می توانید با محصول را خالی کرده و فضای اشغال شده توسط محصول بادی را به فضای خانه باز گردانید ، این ویژگی باعث شده است تا بسیاری از افراد به سراغ تخت خواب و کاناپه های چوبی نروند تا فضای بیشتری را داشته باشند . همانطور که معقول است شما نمی توانید فضایی که توسط تخت خواب چوبی ، فلزی یا هر تخت دیگر و همچنین کاناپه های چوبی  اشغال شده است را باز گردانید چرا که آن ها بادی نیستند و دارای حجم بزرگی نیز می باشند .

جابجایی کاناپه بادی چند کاره همچنین بسیار ساده و اسان است چرا که این محصولات جرم زیاد سنگینی ندارند و وزن آن ها صرفا وزن بدنه و لایه های استفاده شده در ساخت کاناپه بادی می باشد . سنگین ترین کاناپه های بادی چند کاره نیز کم تر ۱۰ کیلوگرم است و بیش از نیمی از این محصولات وزنی کمتر از ۶ کیلوگرم را دارا هستند به همین دلیل نیز جابجایی آن ها بسیار ساده است . البته حجم کم آن ها نیز در هنگام بسته بندی حمل محصول را ساده تر کرده است .

 با توجه به خصوصیات گفته شده می بینیم که با خرید کاناپه بادی چند کاره دیگر نیازی به خرید کاناپه چوبی و تخت خواب نخواهیم داشت چرا که با قیمت بسیار ارزان تر هر دو آن ها را خریداری کرده اید و به قول معروف با یک تیر دو نشان زده اید .

کاناپه بادی چند کاره چیست ؟

جنس استفاده شده در ساخت کاناپه بادی چند کاره اغلب از pvc با لایه های ضخیم می باشد ، در بسیاری از نمونه ها حتی ساختار کاناپه بادی به صورت چند لایه می باشد که مقاومت محصول در برابر وزن و فشار افزایش یابد . محصولاتی که توسط شرکت های سازنده معتبر طراحی و تولید شده اند قادرند وزن افراد را حتی تا ۲ برابر تحمل کنند بدون این که کوچک ترین آسیبی را ببینند . به طور معمول کاناپه بادی چند کاره یک نفره وزنی بیش از ۱۲۰ کیلوگرم و نمونه دو نفره آن بیش از ۲۰۰ کیلوگرم وزن را تحمل می کند .

ساختار درونی کاناپه بادی نیز به صورت لایه لایه و شبکه ای می باشد تا کاناپه بادی یا کاناپه تختشو شما حالت بادکنک مانند نباشد ، پس دیگر نگران تخم مرغی شدن محصول خود نباشید چرا که ساختار داخلی این محصولات نیز لایه بندی شده است . تمامی کاناپه های بادی استاندارد به خصوص چند کاره ها دارای سطوح مواج می باشند . شاید در ابتدا گمان کنید که این نوع طراحی صرفا جنبه زیبایی دارد اما در حقیقت اینگونه نیست .

رویه مواج کاناپه یا تشک محصول باعث می شود تا سطح محصول از انعطاف پذیری بیشتری برخوردار باشد ، این انعطاف پذیری موجب می شود تا در هنگام استفاده سطح محصول حالت پذیری بهتری داشته و بستر مناسب تری را برای استفاده فرد فراهم کند . البته این نوع طراحی موجب می شود تا فشار بدن به صورت یکنواخت بر روی نشیمنگاه یا بدن فرد نباشد تا خون بدن فرد جریان بهتری را داشته باشد .

به همین دلیل دیگر گرفتگی عضلات در هنگام خواب ، خواب رفتگی اندام ها ، بد خواب شدن و … را نخواهید داشت بلکه خوابی آرامی را تجربه خواهید کرد . عمدتا رویه کاناپه های بادی تخت شو را از یک لایه جیر یا مخمل ایجاد می کنند تا سطح محصول نرم تر و لطیف تر شود . همچنین این لایه ها از عرق کردن بدن نیز جلوگیری می کند .

کاناپه بادی چند کاره چیست ؟

شما عزیزان می توانید تصاویر کاناپه های بادی را در فروشگاه تهران اینتکس مشاهده کنید و با مراجعه به صفحه محصولات مشخصات و ویژگی های هر کاناپه بادی تخت شو را از جمله جنس ، ابعاد ، وزن ، نوع طراحی و آرگونومی ساخت ، نحوه راه اندازی ، تحمل وزن ، نحوه مراقبت از محصول ، چگونگی تعمیر کاناپه بادی و … را مطالعه کنید .

فروشگاه اینتکس بزرگترین مرکز فروش کاناپه بادی چندکاره در ایران است که می توانید محصولات خود را پس از مشاهده مدل ها به صورت اینترنتی ، تلفنی و حتی حضوری با قیمت بسیار ارزان تر خریداری کنید .

کاناپه بادی چند کاره چیست ؟

Leave a Comment